حواله جات ارزی

حواله ارزی سوئیفت

حواله ارزی از طریق مجموعه ایسن

حواله ارزی به روشی اطلاق می شود که انتقال پول را از طریق واسط بین دو فرد که در نقاط مختلفی از دنیا قرار دارند امکان پذیر می کند. این حواله ها انواع متفاوتی دارند که هر کدام شامل مزایا و معایبی هستند. در ذیل انواع حواله هایی که از طریق مجموعه ما انجام می گیرد را بررسی می کنیم.

حواله ارزی سوئیفت

حواله ارزی سوئیفت یکی از روش‌های مطمئن و سریع برای انتقال پول به اقصی نقاط دنیا است. این روش توسط شبکه‌ای از بانک‌ها و صرافی های عضو سوئیفت انجام می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از ارز مورد نظر خود، پول را به حساب شخص دیگری در هر نقطه از جهان ارسال کنند. البته لازم به ذکر است که سوئیفت تنها راه انتقال پول نیست و شما می توانید خارج از چارچوب بانکی هم انتقالات خود را انجام دهید.

مجموعه ایسن با استفاده از سیستم سوئیفت، امکان انجام این حواله جات را به اقصی نقاط دنیا فراهم می‌کند. این سایت با همکاری بانک‌ها و صرافی های معتبر و دارای مجوز، خدمات حواله را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌دهد. این روش مناسب کسانی است که هدفشان انتقال پول به حساب شرکت ها، سازمان ها و سایر موسسات دولتی و غیردولتی در نقاط مختلف دنیاست.

حواله عادی

حواله عادی به روشی از انتقال پول اطلاق می شود که بصورت غیررسمی و بدون تشریفات اداری بین دو نفر که در نقاط مختلفی از دنیا قرار دارند از طریق واسط امکان پذیر می شود. در این روش فرستنده حواله مبلغ مورد نظر خود را از طرق مختلف حضوری، انتقال بانکی و یا پرداخت از طریق سیستم های الکترونیکی و یا رمز ارزها به مجموعه ایسن پرداخت می کند و با ارسال مشخصات گیرنده امکان دریافت پول را برای دوستان و آشنایان خود که دور از هم هستند را از طریق مجموعه ما فراهم می کنند.

نحوه انجام حواله ارزی

برای انجام حواله در وبسایت ایسن، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به صفحه حواله جات ارزی مراجعه کنید.
  2. اطلاعات مورد نیاز را در فرم مربوطه وارد کنید.
  3. پیش فاکتور را بررسی و در صورت تایید، اقدام به پرداخت کنید.

مراحل انجام حواله ارزی

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش، کارشناسان مجموعه ایسن درخواست شما را بررسی می‌کنند و اقدام به صدور پیش فاکتور می نمایند. سپس مشتری پس از بررسی پیش فاکتور در صورت تمایل اقدام به پرداخت وجه می نماید، و حواله ارزی شما در اسرع وقت انجام می‌شود.

لطفاً توجه داشته باشید که پیش فاکتور صادره حداکثر تا قبل از ساعت 10 صبح روز بعد صدور اعتبار دارد و اگر مشتری در این زمان اقدام به پرداخت مبلغ پیش فاکتور نکند سفارشش لغو خواهد شد.

قیمت ارز در حواله ارزی

قیمت ارز در حواله ارزی سوئیفت و یا عادی بر اساس قیمت روز بازار اعلام می‌شود. این قیمت در پیش فاکتور صادر شده به همراه مبلغ کارمزد برای شما درج می‌شود.

مزایا انجام حواله ارزی در وبسایت ایسن

  • انجام حواله ارزی به اقصی نقاط دنیا
  • همکاری با بانک‌ها و صرافی های معتبر و دارای مجوز
  • ارائه خدمات حواله ارزی با بهترین کیفیت و قیمت
  • انجام حواله ارزی در اسرع وقت

همین حالا با تکمیل کردن فرم زیر می توانید سفارش حواله خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش حواله ارزی

Scroll to top