مشاور روانی

فکر می کنم تاثیر مسائل روانی در کار ترید و معامله کردن بر هیچکس پوشیده نباشه، حتی کسانی که حداقل برای مدت دو یا سه ماه با یک حساب کوچک هم کار کرده باشند به این مسئله واقف هستند، ضمن اینکه اگر دوره ای آموزشی را گذرانده باشند هم حتما در این دوره ها به این مسائل اشاره شده یا حتی تکنیک هایی به کارآموز برای عبور از تنگنا های روانی در ضمن ترید داده شده. 
و همینطور به احتمال خیلی زیاد پیگیر مطالب مرتبط با مسائل روانشناسی در بازارهای مالی از طریق سایت ها، شبکه های اجتماعی و سایر رسانه ها بوده اید، به این دلیل که با این مشکلات در کار خود مواجه هستید و درصدد حل آنها برآمدید.
اما با توجه به این حجم از اطلاعاتی که بدست آوردید همچنان مشکلات شما پا برجا باقی مانده، چرا؟! چون که این اطلاعات کلی هستند و مشخص نیست دقیقا مشکل شما از کجا نشأت می گیرد، و موارد مرتبط با روان شما هم از آن دسته مواردی نیستند که با چشم پوشی از آنها گذر کنید چون که در نتیجه معامله شما تاثیر خودشان را خواهند گذاشت، پس حتما حل مشکلات روانی خود را جدی بگیرید، فارغ از مسئله ترید این مشکلات اثر خود را در زندگی معمول شما هم خواهند گذاشت. 
مشاور روانی
برای حل مشکلات روانی تریدر ها مجموعه ما نسخه مخصوص به خود تریدر را با انجام تست های روانی و ارائه مشاوره از طریق کارشناسان حوزه روانشناسی و معامله گری ارائه خواهد داد.
بدین صورت که شما بعد از تکمیل فرم درخواست و تعیین وقت به یک کارشناس ارجاع داده خواهید شد و در جلسه مشاوره یک ساعته راهکار های مناسب خود را دریافت خواهید نمود، البته با توجه به  مشکلات فرد ممکن است تعداد جلسات تا 10 جلسه هم ادامه یابد که خود شخص با توجه به  بازخوردی که از راهنمایی های کارشناس گرفته تصمیم بر ادامه جلسات یا عدم ادامه خواهد گرفت.
ضمناً جلسات بصورت آنلاین بر بستر پلتفرم گوگل میت خواهد بود، بعضی از کارشناسان مجموعه ساکن ایران نیستند و شما با جلسات غیرحضوری از هر نقطه ای به تجارب این افراد دسترسی خواهید داشت.
هزینه دریافت هر ساعت مشاوره نیز 350,000  تومان و برای عزیزان خارج از کشور 10$ خواهد بود.
برای دریافت اولین نوبت خود فرم زیر را تکمیل کنید.