گفتمان

در حال بارگزاری …

سوالات مرتبط با بازار سهام

صندوق های سرمایه گذاری بورس چطوری تو وضعیتی که همه ضرر میکنن ادعا دارن که سود میدن؟

صندوق های سرمایه گذاری از معامله گران خبره در جهت انجام معاملات سودده در بازار استفاده می کنند ضمن اینکه صندوق های سرمایه گذاری معتبر معمولا به رانت اطلاعاتی هم دسترسی دارند و این مزایا باعث سوددهی این مجموعه ها می شود. در ضمن هیچ راهی وجود ندارد که سرمایه گذار به یقین برسد که سرمایه ش توسط فلان صندوق در بورس سرمایه گذاری شده!
پرسشگر: علیرضا قاسمیان

سوالات مرتبط با بازار فارکس

تبلیغی که تو بعضی بروکرا هست و میگه میتونید با سرمایه دیگران کار کنید و تو سودشون شریک بشید صحت داره؟!

 بله، این امکانی هست که هم از طریق برخی از بروکر ها برای مشتریان فراهم شده هم از طریق برخی پلتفرم های معاملاتی و شما اگر تریدر متبحری باشید و توان سودسازی داشته باشید کسانی که علاقه مند به سرمایه گذاری هستند بعد از بررسی عملکرد تریدر سرمایه شون رو در اختیارش قرار می دهند تا هر دو از این مزیت سود ببرند. تریدر فقط در سود شریک می شود و میزان درصد تقسیم سود هم با پیشنهاد تریدر تعیین می شود و سرمایه گذار خود مسئول عواقب در اختیار گذاشتن سرمایه خودش است.
پرسشگر: حامد

چطور می‌توان بروکر معتبر را شناسایی کرد؟

راه های زیادی برای اینکار وجود داره ولی بهترین راه رجوع به یک سایت مرجع هست. سایتی که در زیر معرفی میکنم بطور کامل و تخصصی بروکر ها رو بررسی میکنه و همینطور بروکر های کلاهبردار یا مشکوک به کلاهبرداری رو هم اعلام میکنه. فقط قبل از ورود به سایت فـ ـیلـ ـتـ ر شـ کـ ن تونو روشن کنید.

Forex Peace Army

پرسشگر: امین سلمانی

برای تنظیم ساعت خودمون با ساعت متاتریدر باید چیکار کرد؟

این مورد یکی از بزرگترین معایب متاتریدر هست، راه حلش سلامی به پلتفرم های نسل جدید هست، مثل تریدینگ ویو و سی تریدر برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پلتفرم سی تریدر با ما در ارتباط باشید
پرسشگر: ایرج میلانی

سوالات مرتبط با کلیه بازارهای مالی

چه مدت لازم است تا بصورت اصولی آموزش ببینیم و به درآمد برسیم؟

با توجه به اینکه در کدام بازار قصد سرمایه گذاری دارید این زمان متفاوت است و همینطور فاکتور مهم دیگر توانایی ها و پشتکار خود شخص است. اما برای حالت کلی می توان  حدود 3 ماه برای آموزش و 9 ماه برای کسب بینش و تجربه لازم برای ترید روی پول واقعی در نظر گرفت.
پرسشگر: محمد حیدری

نتیجه ای یافت نشد

ارسال سوال

لطفا قبل از تکمیل فرم، سوال خود را جستجو نمایید تا از ارسال سوال های تکراری اجتناب شود. قاعدتاً به سوال های تکراری پاسخی داده نخواهد شد.